دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک

دستگاه تاریخ زن :

از دستگاه تاریخ‌زن برای چاپ اطلاعاتی مانند: تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شماره، قیمت و… در انواع صنایع بسته بندی و یا داروسازی استفاده می‌شود. دستگاه‌های تاریخ‌زن قابلیت چاپ بر روی کیسه‌های پلاستیکی، بسته‌های دارویی، شیشه و قوطی‌های کنسرو را دارند. دستگاه‌های تاریخ‌زن انواع مختلفی از نظر نحوه‌ی کارکرد دارند.

توضیحات تکمیلی :

این دستگاه قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قسمت، سری ساخت و وزن را بر روی محصول دارد. دستگاه تاریخ زن در انواع و قیمت های متفاوت بسته به نیاز مصرف کنندخ عرضه می شود. لازم به ذکر است این دستگاه قابلیت چاپ به دو زبان فارسی و انگلیسی را دارد.

دستگاه تاریخ زن چاپ حرارتی  دستی

ولتاژ کاری

220 v

توان

40 w

سرعت چاپ

تابع اپراتور

عرض ریبون

mm 25-30-35

ابعاد دستگاه

270*160*220

وزن دستگاه

2 kg

کشور سازنده

مونتاژ چین

قیمت

تماس بگیرید

مشخصات فنی دستگاه :

دستگاه تاریخ زن مستقیم:

این نوع دستگاه تاریخ‌زن در ارتباط مستقیم با محصول کار چاپ خود را انجام می‌دهد. این نوع دستگاه‌های تاریخ‌زن معمولا شامل تعدادی قطعه‌های فلزی مهر مانند هستند که به جوهر آغشته شده و با برخورد به سطح محصول اعداد و حروف را روی آن چاپ می‌کند.

دستگاه تاریخ‌زن غیرمستقیم:

این نوع دستگاه تاریخ‌زن در تماس مستقیم با محصول نیست و معمولا به وسیله لیزر یا اسپری کردن مطالب مورد نظر را بر روی بسته یا محصول چاپ می‌کند. همچنین این دستگاه‌ها شامل سنسورهایی است که ورود بسته را به محل چاپ کردن اطلاع داده تا دستگاه تاریخ‌زن کار خود را آغاز کند.

دستگاه تاریخ زن دستی

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک :

انواع دیگری از دستگاه‌های تاریخ‌زن موجود است که به نوعی زیر مجموعه‌ی این دو نوع گروه محسوب می‌شود. انواعی مانند دستگاه تاریخ‌زن اتوماتیک که انسان در عملکرد آن دخالتی ندارد. نوع دیگر دستگاه تاریخ‌زن نیمه اتوماتیک است که نیاز به نظارت انسان در ورود و خروج بسته دارد اما تمام فرایند به صورت خودکار انجام می‌شود. نوع دیگر آن دستی است که نیازمند دخالت کامل انسان دارد.

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک

آخرین اخبار روز

از جدیدترین و محبوب ترین نوع دستگاه‌های تاریخ‌زن می‌توان به نوع دستگاه تاریخ‌زن آنلاین اشاره کرد که نه تنها سرعتی بالا و عملکردی کاملا اتوماتیک دارد بلکه این دستگاه قابل تغذیه از خروجی دستگاه‌های دیگر در خط بسته‌بندی نیز می‌باشد به طوری که برای مثال می‌توان از خروجی دستگاه دوخت برای تغذیه‌ی دستگاه تاریخ‌زن استفاده کرد تا خط بسته‌بندی به طور زنجیروار به کار خود ادامه دهد.

دستگاه تاریخ زن چاپ حرارتی نیمه اتوماتیک

ولتاژ کاری

220

توان

200 w

سرعت چاپ

max 60 p.m

عرض ریبون

25-30-35

ابعاد دستگاه mm

350*350*350

وزن دستگاه

10 kg

کشور سازنده

مونتاژ چین

قیمت

تماس بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *