اهمیت بسته بندی امروز

اهمیت بسته بندی امروز
اهمیت بسته بندی امروز

اهمیت بسته بندی امروز

 بسته بندی امروز

امروز بیش از یک نگهدارنده کالا برای حمل و محافظت در برابر ضربه‌است. همانگونه که بسته بندی ایده ال می‌تواند موجب بهبود فروش شود، عدم توجه به کارکردهای واقعی بسته بندی و غفلت از جنبه‌های فنی آن می‌تواند ضربات جبران ناپذیری به تعهد تولید کننده در قبال بازار بزند. بنابراین ضرورت دارد تولید کنندگان با آگاهی و درک صحیح از نیازهای مشتری و تکنولوژیهای در دسترس بسته بندی برخوردی مسئولانه با مصرف کننده داشته و هرکجا لازم است با ارائه اطلاعات کافی آرامش و آسایش را برای وی فراهم کنند

بازار بسته‌بندی برای مواد غذایی پروتئینی سالانه 3.8درصد رشد دارد. یک مطالعه جدید بر روی بسته‌بندی گوشت قرمز، ماکیان و مواد غذایی دریایی نشان می‌دهد که این بازار حدودا 11میلیارد دلاری حاصل از غذاهای آماده، اقلامی در سایزهای کوچکتر و فرمت‌های بسته‌بندی مناسب‌تر است که باعث می‌شود آماده کردن غذا آسان‌تر و سریع‌تر انجام گیرد.

ویژگی بارز اغلب میوه‌های برداشت شده زنده بودن آنهاست و اینکه به فعالیت‌های حیاتی خود ادامه می‌دهند. کیفیت «میوه‌های نافرازگرا» مانند انار، در طول نگهداری پس از برداشت هیچگاه نمی‌تواند از کیفیت اولیه میوه بهتر شود. بنابراین بهترین شرایط نگهداری پس از برداشت، تنها می‌تواند از افت کیفیت میوه جلوگیری کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *